AM'15 Makedonya Aktivite Fuarı

Merhaba Sevgili Gönüllüler!

IFMSA Genel Kurullarında yüzlerce proje ve aktivitenin tanıtımının yapıldığı ‘Aktivite Fuarı’nda bizler de birliğimiz adına bir proje ve bir aktivite ile yer aldık. En ilgi çekici stantlarda yer almanın verdiği gururun yanı sıra, bir yerel birliğimizin gerçekleştirdiği aktiviteyi ilk defa uluslararası bir platforma taşıma şansına da erişmiş olduk.

Why So Curious About Science, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Öğrencileri Birliği tarafından düzenlenen, dünyaca ünlü çalışmalara imza atmış bilim adamlarının ağırlandığı söyleşi-konferans tadında gerçekleşen bir aktivitedir.

Pre – Exchange Training, Araştırma Değişimi Çalışma Kolu çatısı altında değişime gidecek olan öğrencilerimize, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirme şansı yaratmak adına düzenlenen bir projedir.

Her iki standımızın da gerek tanıtım, gerek oynatılan oyunlar, gerekse materyaller adına en iyilerden olduğunu gönül rahatlığıyla sizlere söyleyebilirim. Bu konuda emeği geçen Zülal Yılmaz, Yağız Uğur Yolcu, Serhat Yıldırım ve Ömer Yasir Boz başta olmak üzere tüm delegasyona teşekkürlerimi sunuyorum.

Sizler de hayallerinizin dünya genelindeki tıp öğrencilerine ulaşmasını istiyorsanız, vazgeçmeyin!

Sevgilerimle.

İrem Özge UZUNOĞLU
Proje ve Girişimler Direktörü